اطلاعات فنی دربهای خروج اضطراری

//اطلاعات فنی دربهای خروج اضطراری

اطلاعات فنی دربهای خروج اضطراری

درب خروج اضطراری

آهن نرم در درب های ضد آتش :  این نوع آهن که در آن ۲/ % کربن وجود دارد در زمان های قدیم برای وسایل و قسمتهایی که باید کشش زیادی را تحمل می کردند بکار میرفته است. این نوع آهن ها که در درهای ضدحریق به کار میروند انعطاف پذیر بوده و به علت دمای ذوب بالا مقاومت خوبی در برابر آتش دارند و جوشکاری و ریخته گری با آن امکان پذیر نیست.

درب ضد حریق با تائیدیه

پشم سنگ در درب خروج اضطراری : پشم سنگی که برای تولید درب خروج اضطراری استفاده میشود که راک وول جزو خانواده عایق های حرارتی متشکل از الیاف معدنی است به همین دلیل گاهی به آن مینرس وول میگویند.

ماده اولیه  اصلی برای تولید درب خروج اضطراری این عایق ، سنگ بازالت ، از گروه سنگ های آذرین است که باز مانده فعالیت های آتش فشانی است و در کشور ما به وفور وجود دارد و در فرآیند تولید درب های ضد آتش بکار برده میشود.

افتخار ما بر این است که طی سالیان متمادی همواره کیفیت محصولات خود را بالا برده ایم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرده ایم.

از ابتدا که درب های ضد حریق معمولی را فقط میتوانستیم تولید کنیم سعی بر این داشتیم که کیفیت کار خود را به حدی بالا بریم که بتوانیم با همه رقیبان خارجی هم تراز شویم و حالا با افتخار اعلام میکنیم که درب های ضد حریق تولید شده در کارخانه درب همدان ه مراتب کیفیت بالاتری نسبت به رقبای خارجی خود مخصوصا دربهای چینی دارد.

ما این پیشرفت خود را مدیون حمایت کارفرمایان و اعتماد ایشان به خودمان هستیم. 

برای دیدن اطلاعات دقیق در سایت آتش نشانی تهران نیز میتوانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید

http://125.tehran.ir/Portals/0/document/pishgiri/Zavabete-darbe-moghaveme-harigh.pdf

بررسی تخصصی درب های ضدحریق ایمن و  ضد دود

اما در مورد پشم سنگ مورد استفاده در درب های ضدآتش باید بدانید که مهمترین ویژگی عایق بودن این پشم سنگ مقاوم استثنایی آن در برابر آتش و گرما است که تا ۴ ساعت در دمای ۸۰۰ درجه سانتیگراد مقاومت میکند. پشم سنگ آتش گیر نیست و مشتعل نمی شود در نتیجه به عنوان نوعی حفاظ در برابر آتش ساخته شده است …. به همین دلیل در اکثر کشورها تخفیف های ویژه ای در مورد بیمه ساختمان هایی که با پشم سنگ عایق شده باشد قائل می شوند.

همانطور که میدانید پشم سنگ مورد استفاده در درب های ضد حریق محیط مناسبی برای رشد آفت ، قارچ ، باکتری و حشرات موذی نیست و به عنوان یک ماده غیر آلی در برابر این انگل ها مصونیت دارد و این خاصیت عمر مفید آن را بسیار طولانی میکند.

از بین انواع عایق هایی که تا بحال در دنیا ساخته شده اند، پشم سنگ بی ضرر ترین آنهاست و با محیط زیست کاملاً سازگار است و بهترین ماده مورد استفاده در درب ضد حریق است…

از امتیازات پشم سنگ مورد استفاده در درب ضدآتش میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

– پشم سنگ درب ضد حریق بادبزنی بصورت ماده ای با ویژگی های مشخص و درب ضد حریق استاندارد قابل قبول است .

-پشم سنگ استفاده شده در درب های ضد حریق بادبزنی تحت تأثیر ترکیبات شیمیایی ویا میکرو ارگانیسم ها تجزیه نمی شود.

– به دلیل حفظ رطوبت کافی ، گیاهان کمتر تحت تأثیر کم آبی موقت قرار میگیرند.

– پشم سنگ مورد استفاده در درب های ضد حریق بادبزنی ، خروج اضطراری و درب های بیمارستانی ماده ای سبک استریل و عاری از عوامل آلوده کننده است .

 دستگیره خروج اضطراری درب ضد حریق  آنتی پنیک : برای خروج سریع و آسان طراحی شده است که در هنگامآتشسوزی خروج را نیز سهل میسازد.

 دستگیره باز شو پشت در درب خروج اضطراری  :  این دستگیره برای ورود از بیرون به داخل ساختمان طراحی شده است.

-دستگیره باز شو  پشت درب : برای ورود از بیرون به داخل ساختمان طراحی شده است و در هنگام قفل بودن امکان خروج از داخل به خارج ساختمان وجود دارد و خروج را اسان میسازد.

 لاستیک درز گیر نسوز در دربهای آتش نشانی : این نوع لاستیک دور چهار چوب قرار میگیرد و به هنگام آتش سوزی با افزایش دمای محیط منبسط شده و مانع عبور دوده و غیره میگردد و از پیشامدهای خفگی و کمبود اکثیژن جلوگیری میکند.

اطلاعات ساختاری دربهای خروجی اضطراری ضد حریق :

       – رویه درب ضد حریق آهن نرم با درجه ذوب بالا (۰/۲ کربن) استفاده شده.

       – میانه درب های ضد حریق تولید شده در همدان پشم سنگ به ضخامت ۶۳ میلی متر به کار برده شده.

       – چهارچوب پروفیلی با  قابلیت تنظیم که با توجه به سفارش قابل تغییر است.

       – دستگیره خروج اضطراری (ANTI PANICk) مناسب برای خرید درب های ضد حریق.

       – لاستیک درزگیر دور چارچوب ( جهت دود سرد و دود گرم ) درب خروج اضطراری.

       – بازوی هیدرولیک که در تولید درب های ضد حریق بکار برده شده.

       – رنگ درب ضد حریق و چارچوب آن الکترواستاتیک میباشد.

       – امکان تولید درب های ضد حریق در ابعاد مختلف با توجه به سفارش وجود دارد.

       – ضخامت ورق پنل ۱/۲mm است.

       – ضخامت ورق چهار چوب ۱/۵mm میباشد.

کارخانه تولیدی درب ضد حریق همدان آماده عقد قرار داد با تمامی نمایندگی های تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج و… (تمامی شهرهای ملزم به استفاده) ارسال به صورت تک و عمده امکان پذیر میباشد.

قیمت درب ضد حریق با دستگیره داف وقیمت درب ضد حریق با دستگیره ایرانی متفاوت است که پیشنهاد میکنیم جهت دریافت قیمت به روز آن تماس بگیرید.

درب همدان آماده تولید با ابعاد درخواستی در کمترین زمان ممکن با قیمت مناسب میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر و نیز گرفتن قیمت درب های ضد حریق و انواع درب هایی نظر درب اتاق سرور و درب بیمارستانی تماس حاصل فرمایید.

2019-11-13T09:35:48+03:30

پیام بگذارید